Timer tot volgende wedstrijd
De wedstrijd begint October 9, 2017
Dagen nog te gaan 0
2013 baanplanner

Wordt deze website niet goed weer gegeven?
Gebruik Firefox of Google Chrome.


Klik HIER voor Informatie en Uitleg

[ klik hier voor uitleg en informatie baanplanner ]


Maandag 09 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 Zuidgeestkokmaat Hanstede KuipersRESERVE
20.00 HorsmanHilderinkvan ElburgRietmanvan MourikWilhelmusUilenKamphuisHorsmanRESERVE
21.00 NickoghosianHilderinkAveskampRietman WilhelmusHemmeKamphuis RESERVE
22.00 RESERVE

Dinsdag 10 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 RengelinkHendriksVeldhuisklein BuursinkHemstedeklein RotMeijermulderHilgerinkRESERVE
20.00 Kuipers-Martens van der wal klein Buursink klein RotJouwsma VaanholtRESERVE
21.00 Kuipers RESERVE
22.00 RESERVE

Woensdag 11 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 Broekhuis Papenborg PapenborgRESERVE
20.00 van Til HanstedeSchaapherderTankinkHaije VosPapenborgRESERVE
21.00 Hanstede Peters RESERVE
22.00 RESERVE

Donderdag 12 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
10.00 Linders Stieber LubbenravenshorstLubbenRESERVE
11.00 Grote WolthaarBonhofwichers schreurveldhuisv straatenjansen v t laarmijnheerravenshorstslooijerRESERVE
21.00 dickmanMekkingbeltmanvan WalstijnSterlingdubbinkStoofMiddendorpOs vanRESERVE
22.00 Jonge de SprakelBoer deBoer de RESERVE

Vrijdag 13 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 HarmsenHuygenHekmanKlaverVeldmanin den NieuwenkampDiepenmaatin den NieuwenkampReimerinkRESERVE
20.00 HofWillemsenBruinsHofWijngaardsin den NieuwenkampHummelhulsbeekBoschRESERVE
21.00 HarinkWekdamWilminkHeuker of HoekLubbersWekdambosmanBestemanOude ElferinkRESERVE
22.00 Oude RoelinkOude RoelinkfreriksenrabelingrabelingrabelingrabelingrabelingmulderRESERVE

Maandag 16 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 DonkerFokkertKottierWillemsKiersBrakertKoesDe BoerDe BoerRESERVE
20.00 zum grotenhofhofstekoleoude meijerskolnerwolbertTheussingbruggemanHondebrinkRESERVE
21.00 Teggeler SchoutenSchoutenJansenBrouwerOlthof GrootenboerRESERVE
22.00 Olthof RESERVE

Dinsdag 17 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 zweepeovereschkolsteSprukkelhorstKuitertMunstermanSzokoliBeltmanBeltmanRESERVE
20.00 De GraafBorkent KleinjanValkBorkent van de VeenmoerhuisThielHarinkRESERVE
21.00 KranenbergGrootersScharenborg Stieber RESERVE
22.00 RESERVE

Woensdag 18 Oktober 2017

SeriesBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
19.00 roelofsklein RotHaasten VregelaarHaashoonhorstUlfmanvan Vondelvan VondelRESERVE
20.00 van Rijssenklein RotHaarmandu Plessis hoonhorstvan VondelSprakelvan VondelRESERVE
21.00 v/d PolKruidhofv/d PolOLDENHOFde Boer de Boer StoetenRESERVE
22.00 RESERVE
Inschrijven is gesloten.
De wedstrijd S.V. Diana Denekamp is afgelopen, er hebben in het totaal 145 mensen zich insgeschreven via deze baanplanner.